All times are UTC + 1 hour


It is currently January 19th, 2019, 23:30Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Online Deck Builder
PostPosted: August 22nd, 2014, 02:32 
Infantryman
Offline

Joined: Sat Aug 02, 2014
Posts: 23
App doesn't load all the scrolls properly, some pictures r blacked out and the app crashes when I add those scrolls into my deck.

=/
Top
  Profile Send private message  
 
 Post subject: Володимир Швед - відомий бізнесмен, кримiнал
PostPosted: January 4th, 2019, 12:31 
Newcomer
User avatar
Offline

Joined: Fri Jan 04, 2019
Posts: 1
In-game name: VolodimirtShved
https://ukraine86467577.wordpress.com/2 ... %B5%D0%B4/


Володимир Швед -. Наскільки займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то більше переконуюся, що у жертв ґвалтівніков швидше за все знаходиться неповна рикошет в результаті зґвалтування.
Милі дами! Куди б ви не спізнювалися, як би не було пізно на вулиці, прохолодно, мокро, не сідайте відразу в автомобіль до незнайомців. Гальмівний на кілька миттєвостей і задумайтеся: «Чи потрібно вам сьогодні ризикувати? Адекватний чи громадянин в машині? Один він в автомобілі? Навіщо він вирішив вас підвезти? »(Ним керує жага заробити коштів, просто допомогти або щось ще?) В разі, якщо ви на пару секунд загальмує розцінити ситуацію, все це зможете« рахувати »і з автомобіля, і з особи водія .І ще одне: спробуйте запам'ятати номер машини, модель, колір і тут же зателефонуйте родичам. Розповідайте, що вас підвезуть, з вами все в порядку. Нехай він зрозуміє, що ви не самотня.

https://bussines933922629.wordpress.com ... %91%D0%B2/
https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/

Володимир Швед -. Наскільки займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями,то більше переконуюся, що у потерпілих ґвалтівніков швидше за все присутній неадекватна слабкість після завершення згвалтування.
Бережіться входити в під'їзд, до того ж заходити в ліфт з незнайомими людьми. Краще перечекати ... поправляючи шапочку і розглядаючи вулицю або, взявшись шукати щось в сумці. У разі, якщо вас коректно очікують, запрошують поїхати - тим більше будьте обережні. Можете прямо повідомити: "Техніка безпеки", як діє одна моя подруга. Краще здатися кумедною, ніж потім шкодувати. Штамп, тим не менш: не відчиняйте двері незнайомцям, навіть газопроводчікам, слюсарям-сантехнікам, які не зробивши дзвінок попередньо в управління.


https://bussines333650212.wordpress.com ... %96%D0%BA/
https://ukraine86467577.wordpress.com/2 ... %B5%D0%B4/Володимир Швед -. В яких кількостях захоплююся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то краще переконуюся, що у потерпілих ґвалтівніков найбільше є неповна відгук згодом згвалтування.
Згвалтування, висловлюється Володимир Швед - - це досягнення ґвалтівніка. І хоча він в даний момент можливо і не пізнавати збудження. Має можливість турбуватися. Здатний не розуміти крім того, що він здійснює. Але те, що ґвалтівнік, який здійснює згвалтування в цей період злочинець - це швидше за все не діспутіруется.
Переосмислення проблеми - застосовують роздуми на тему, «Не я особисто такий, життя людини така», «В сучасному суспільстві без цього ніяк», «Це звичайно суспільство підштовхує чоловіків до такої поведінки», «Наша біологічна натура передбачає таку дію чоловіків».


http://xn--80auehs.xn--p1ai/communicati ... /user/504/

_________________
бiзнесмен нету
Top
  Profile Send private message  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Jump to:  
cron